Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Procter and Gamble Everydayme...

Procter and Gamble Everydayme pénzvisszatérítés másnak sem megy?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem a számlát, bőven eltelt a 72 óra és semmi.

Az ügyfélszolgálat sem tudja. Kérték, hogy küldjem el e-mailben, elküldtem, megköszönték, utánanéznek, de semmi.


Másnak is van ilyen?



2023. ápr. 27. 10:31
 1/6 anonim válasza:

Az ügyfelszolgalat elerhetoseget leirnad nekem?


Pont ugyan ez van nalam is,a nagy semmi

2023. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először ide írtam.

budreception.im@pg.com


Ők az ügyfélszolgálati elérhetősége a P&G-nek.


Utána innen jött válasz, hogy továbbították a kérdésem.


Majd nemsoká jött egy másik válasz onnan ahová továbbították, ők azt írták, hogy kivizsgálják.

Nekik ez az e-mail címük: (erről jött a válasz)


consumercare.im@pg.com


Ma mindkettőre írtam, hogy megkaptam a válaszukat, várom az eredményt.

2023. ápr. 27. 14:20
 3/6 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy le kell ellenőrizni, hogy nehogy csalás legyen vagy bármi hiba, hiszen a cég pénzt fizet ki.


De hát ők vállalták a 72 órás határidőt.



A páromnak pár hete volt egy 1000 ft-os, meg egy 2000 ft-os visszatérítési kérelme, mindkettőt 72 órán belül jóvá is hagyták, utána a pénz a kikérés után fél napon belül megjött.



Lehet, hogy én magasabb (5000 ft-os) kérelmet adtam be, ez a gond, de hát a számla az számla szerintem...

2023. ápr. 27. 14:22
 4/6 anonim válasza:
Bocs,hogy idepofántlankodok,de nekem is lenne kérdésem. Augusztus 7én kaptam emailt az Everydayme oldaltól, hogy nyertem egy Beauty boxot.Kérték az adataim frissítését ez meg is történt,azóta várom, hogy felkeressenek, hiába..írtam is már nekik ezügyben,de semmi re akció ...kérdésem az lenne,hegyezés egy kamu oldal?
2023. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

4

Biztos nem egy atveres aldozata lettel?


Nem tudok rola hogy lenne nyeremeny jatekuk!


Hogy valaszoljak eme regebbi posztomra a penzt visszatéritettek !


4

Milyen adatokat kellett megadnod?!

2023. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lassan 3 hónapja szórakoznak 3000ft os visszafizetéssel.

Velem es egy rokonommal dettó.


Kb 3 e mailt kuldtek szamla es vonalkod bekuodese

A masldiknal egy honap letelte utan gratulaltak es elnezest kert az ugyintezo

Ekkor ujra vonalkod es szamla az ellenorzeshez, valamint fotozzam a termeket egy cetlire irt számmal, aztan most.jon az e mail h megint 30 nap varakozas az ujabb ellenorzes véglegesitehez...

Ez mi ???

Siman 0 csillagozni kellene, plusz fogyasztóvedelem

jan. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!