0% THM áruhitel?

Figyelt kérdés

Vennék egy drágább konyhai berendezést 0%-os thm átuhitelre (Media Markt).

Ez tényleg csak annyiból áll hogy gyorsan megkötjük a szerződést, fizetem a havi fix törlesztőt és ha kifizettem akkor onnantól ténylegesen enyém az áru?

Vagy van valami buktatója? Tudtommal sokan csinálják ezt.



2023. máj. 9. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Első körben az adott bank megnézi, megfelelsz-e a feltételeinek.

Ha igen, engedélyezi. Kapsz szerződést és viheted is a bútort.

2023. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És például akkor is működik a dolog ha nem az adott banknál vezetem a számlámat? OTP-nél vagyok, viszont ez a 0%thm-es konstrukció a Media Marktban az MBH Bank ajánlata.
2023. máj. 9. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindegy, hol vezeted a számlát, és igen, ha megkapod a hitelt, akkor csak fizeted és a végén a tiéd a cucc.

De a bank tutira ajánlatokkal fog bombázni és lehet, hogy hitelkártyát is ad, mert neki azért éri meg az egész 0% THM, hogy tízből nyolc szerencsétlenre rásóz valami más hitelt is, ami persze már nem 0%-os.

2023. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. máj. 9. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy mikor kifizeted az utolsó részletet, azonnal szüntesd meg a hitelkártyát, és bármi hitelkostrukciót, ami a vásárlással kapcsolatos.
2023. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én telefont vettem így. Sima ügy volt.


Tesóm viszont a fél éve lejárt hitele után nem vitte be a hitelkártyát sőt már újat is kapott. Nem használta meg semmi, de lehet baja belőle?

2023. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: éves kártyadíjat rádverik, és általában még nem kevés havidíjat is
2023. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs aktiválja a hitelkártya, akkor általában semmi költség nincs. Cofidisnél pl így van.
2023. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm,

Végülis megvettem egy összegben.

2023. máj. 11. 08:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátha valakinek még aktuális: Media Markt-os vásárlásoknál az áruhitel konstrukcióhoz (régen Budapest Bankhoz tartozott, most MBH) nem tartozik hitelkártya. Ne keverjétek ide a Tesco/Euronics stb. hitelkártyás konstrukciókat, mert ez nem az.
2023. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!