Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártyát lehet aktíválni...

Hitelkártyát lehet aktíválni úgy, ha mínuszba van?

Figyelt kérdés
Hali, szóval adott egy Cetelemes hitelkártya, szeretném aktíválni, de nem lehet. Nemrég kaptam a kártyát, és 4000 Forintal van mínuszba, ez az az összeg amivel tartozom, ha ezt kifizetem akkor tudom majd aktiváni? (azt hozzá tenném, nem igényelt kártya, hanem Postán kapott.) köszi a választ.

2023. márc. 31. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg az a kàrtyadìj.. a fordulónapod utàn kell visszafizetni az elhasznált keretet. Elviekben nem kellene gondot okoznia ennek a kàrtya aktivàlàs szempontjából hisz ez a normàl működés HK-nàl hogy miniszba mész.. Ha pedig tényleg emiatt nem lehet az meg elég gàz,ilyen banknàl nem maradnék akkor.
2023. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, de nincs kártyadíj, ez egy olyan kártya amit akkor kapsz ha mondjuk részletre hozol ki valamit, és általában az a bank akivel le van szerződve az a cég, küld ki egy hitelkártyát csak úgy, aminek van egy X kerete amit levásárolhatsz. Szóval ami mínuszban van összeg az az én tartozásom feléjük, de nyílván kifizetem, csak érdekelt, hogy ez lehet-e a baj.
2023. márc. 31. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így már több sebből is vérzik.

Van kártyadíj, ha valamiért tartozás keletkezik a kártyán, hacsak nem fizetsz vissza minden levásárolt dolgot egyszerre azonnal egy összegben, de a kártya éves díját akkor is ki kell fizetni. A számlakivonaton egyébként nézd meg, ott vannak felsorolva, hogy miket terheltek rá.

Amíg negatívban van az egyenleg, nem tudod aktiválni. Ha nulla az elérhető egyenleg, akkor sem. Ha van rajta 1 Ft, akkor már igen.,

2023. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha postán kaptad és nem kérted akkor az egy demó kártya. Semmire nem használható. Hitelkártya esetén nem mínuszba mész. Ha mínuszba mennél akkor lehetne ha a keretet kimeritaetted ees nem maradt rajta a szerződésben vállalt minimum összeg.
2023. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!