Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Simple pay nem kér megerős...

OTP Simple pay nem kér megerősítő smst?

Figyelt kérdés
nagyon ritkán vásárlok online ezért lehet keverem, most adtam fel egy rendelést egy online boltban amiről tudom hogy biztonságos hely, és direktben OTP simple payel fizettem, viszont meglepett hogy nem jött megerősítés kérése, egy kód vagy akármi smsben, csak végrahajtódott ahogy megadtam az adatokat. lehet a sima átutalással keverem netbankon belül, vagy helye válogatja hogy történik ez? beállításaimba biztos nem piszkáltam hogy ne legyen két lépcsős, és emlékszem hogy valahol valaminél volt ilyen telefonos megerősítés
2023. máj. 10. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
EUs a webshop??
2023. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mit nem lehet azon érteni hogy biztonságos? igen, hazai, régen többször is vásároltam már náluk
2023. máj. 10. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A kérdést is meg lehetett volna érteni hiszti nélkül, nem az volt a kérdés, hogy biztonságos-e
2023. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, a választ is beszólogatás nélkül
2023. máj. 10. 21:32
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Nem minden esetben kötelező a kètfaktoros azonosìtás online fizetès esetèn. Vannak pl. alapból biztonságosnak minősìtett elfogadóhelyek, vagy pl. ha már alapból el voltak mentve a kártyaadataid az elfogadónál korábbi fizetès miatt, akkor sincs.

Szóval lehet, igen.

2023. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!