Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank a számla kivonatot...

A bank a számla kivonatot vagy a munkáltatóit veszi figyelembe ?

Figyelt kérdés
Igényeltem hitelt , viszont a munkáltatói igazoláson kevesebb összeg szerepel ,mint a számla kivonaton ( ennek az oka üzemanyagköltség lehet) jelenleg is ügyfele vagyok a banknak ,mindig időben fizetek ,viszont 30 ezer forinttal kevesebb bér van feltüntetve a papíron ,mint ami a számlámra érkezik és a JTM szerint ez döntő lehet . Itt melyiket nézi a bank?
2023. máj. 13. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az üzemanyagtérítés az költségtérítés, nem klasszikus értelemben vett jövedelem, úgyhogy azzal nem számolnak.
2023. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a számlámra egybe érkezik - ha dolgozom ,jelen vagyok a munkahelyen ,akkor kapom
2023. máj. 13. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkáltatói igazoláson és a bankszámlakivonaton nem azonos az összeg, akkor a kevesebb összeggel számol a bank.
2023. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem . Mellette még van 37500ft nettó cafeteria havonta , rá is kérdez a bank a munkáltatóin. Talán így nem kerül elutasításra . Ez az összeg kb. egyenlő az üzemanyag térítéssel , ha figyelembe veszik tényleg ,akkor pont kiegészíti
2023. máj. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!