Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H minimum számlánál,hogy a...

PuDInG221 kérdése:

K&H minimum számlánál,hogy a legolcsóbb 5-6 miliót kivenni ? Mennyi a díja Atm-ből ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 17:50
 1/5 krwkco ***** válasza:

Ha nem most azonnal kell, akkor az államkincstárnál kártyával vehetsz 4-5 hetes diszkont kincstárjegyet és felveszed egy pénztárral is rendelkező fiókban. 0,3% max 10 ezer.

Ha nem akarod kivárni még ezt az időt sem, akkor előtte eladhatod neten keresztül. Akkor a fiókban nem kérdezik meg, hogy miért adod el. Egyébként semmi közük hozzá: szükséged lett a pénzre és kész.

2023. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont erre gondoltam mint az első válaszadó.
2023. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek , hol adom el online ? Nem értem 😄
2023. máj. 19. 12:34
 4/5 krwkco ***** válasza:

"hol adom el online ?"

- Nyitsz egy értékpapírszámlát az ÁKK-nál, ha még nincs.

- Kérsz web-es hozzáférést.

- A web-es felületen vásárolsz DKJ-t és kártyával kifizeted.

- A web-es felületen eladod a DKJ-t az államkincstárnak. Az értékpapírszámlához kapcsolódó pénzszámlán megjelenik a forint ellenérték.

- Telefonon bejelented, hogy nagyobb összeget szeretnél másnap felvenni.

- Elmész egy olyan ÁKK fiókba, ahol van pénztár. Igazolod magad és kifizetik.

2023. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy ha néhány napon belül adod el az értékpapírt, akkor jó eséllyel buksz az ügyleten. Ha viszont megveszed a legrövidebb lejáratút (ami általában 3-4 hét), és megvárod a lejáratot, akkor biztosan jó megoldás lehet.
2023. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!