Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Etoro három hónapnál nem...

Etoro három hónapnál nem régebbi lakcímkártyát kér,mit tudok tenni ha nekem két éves?

Figyelt kérdés

Újat kellene kérnem az okmányirodában? Ennyit nem ér nekem.

Más brókeroldalakon is bele kötnek ebbe?



2023. jún. 2. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lakcím igazoláshoz ne a lakcímkártyád használd.

Ilyenkor közüzemi számlát szoktak küldeni, telefon, áram vagy akár bankszámlakivonat. A lényeg, hogy a lakcím rajta legyen

2023. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szoval nincs egy bankszamla kivonatod vagy egy villanyszamladbaz elmult 3 honapbol ami a te nevedre es cimedre szol?



[link]


Proof of address can be one of the following:


Electricity, water, gas, telephone or Internet bill

Driver's license / residence permit / national ID / state ID

Bank statement / credit card statement

Council tax or municipality bill / government tax letter

Social insurance statement

House Rental Official Agreement – Issued by Government

2023. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Angolul tanulni kéne még egy kicsit.

Nehogy kereskedés közben félreérts valamit!

2023. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy másik brókerrel jártam így nemrég.

Bérelem a lakást. Be vagyok jelentkezve, de a közüzemi számlák a tulaj nevére jönnek. Minden egyebet elektronikusan kapok (internet, bankszámlakivonat), az ezekről készült képernyőfotót természetesen nem fogadja el a broki. Ja, befizetni persze lehetne hozzájuk, a KYC csak a kifizetéshez kell. Hát szüljenek sünt, máshova vittem a pénzemet.

2023. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!