Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankot ajánlanátok...

Milyen bankot ajánlanátok kisvállalkozás részére, ami hosszútávon megéri?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok. Számlanyitás előtt állunk. Sokmindennek utánanéztem, van véleményem, de több helyről szeretném körbejárni a dolgot. Unicreditről mit gondoltok? Nekem nagyon gyanúsan olcsó, ezért nem is választanám. Ha van unicredites vállalkozó erre, megírhatná a tapasztalatait. De minden bankról várok infót, mert kíváncsi vagyok, hogy jól bálasztanék-e, én az Axa mellett döntenék.
2010. okt. 12. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

A mi számláink az axánál vannak. Érdemes minél több pénzt rajta tartani, mert már a kamata is elég komoly. És naponta jóváírják :)

Ha mellettük döntesz, akkor érdemes még előleget kérni, mert az is plusz kamat :)

Szóval anyagilag megéri az axa, problémánk nekünk egyáltalán nem volt vele. Én ajánlom.

2010. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!