Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire hihető az, hogy...

Mennyire hihető az, hogy Forex-en havi 30%-os hozamot lehet elérni stabilan és hosszútávon?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ilyet ajánlatot, hajlok rá hogy belemenjek, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. aug. 17. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Azok a brókerek, annyi hozamot érnek el a te berakott pénzedből, csak abból te semmit sem látsz!


A forex nem is a valódi tőzsde csupán egy brókerek által átmanipulált, "közvetített" valami.


Az igazi tőzsdére jegyzéshez, komoly tőke kell.


A többit meg úgy manipulálják át, hogy az ő zsebük hízzon, neked meg ha szerencséd van leesik pár morzsa az asztalról, vagy nem.


Én már kiveséztem ezt a témát egy ideje.

Kár volt rászánni az időt is.

Pókerrel többre megy az ember mint ezzel.

2011. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tőzsdét potn úgy képzeld el mint az internetet!


Van a főgerinc, a maga többgigás sávszélességével, a kizárólagos magyarországi imporőrrel (passz hogy ez ki)


Aztán vannak a sok kicsi szolgáltatócégek, akik rákapcsolódnak, és kicsiben terítenek.


Nah a forex pont ugyanez, a brókerein keresztül, a sok kispénzű ember pénzét fogja össze brókerekkel aztán vonja be az igazi tőzsdébe, csak a brókerek sem hülyék, tudják mert van tapasztalatuk, hogy hogyan manipuláljanak, hogy a te lépésed 100% -an kiszámítható legyen!


A forex programján nem látod az igazi adatokat, vagy ha látod is sem realtime.

Ergo nem tudsz időben jó döntést hozni.

2011. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értelek. Az aki ajánlotta ezt a lehetőséget, megmutatta a saját éles számláját, amelyen valódi pénzzel kereskedik. Az előző 7 hónap során folyamatosan hozta ezt a profitot. És nem 1000 dolláros számláról van szó. Eléggé hihetetlen a dolog, ha nem a saját szememmel láttam volna, akkor nem hiszem el. Biztosan nem csaló, mert gyerekkori barátom, szinte negyedévszázada ismerjük egymást.
2011. aug. 17. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Miből vagy benne biztos, hogy valóban egy "éles számlát" láttál?
2011. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Belépett a bróker weboldalán és az account informationnél láttam a depositot, melynek feladója egy magyar bank volt, az ő számlaszámával. Utána pedig az account statement-nél a nyereséget, lebontva tradenként.
2011. aug. 17. 11:55
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:

Már nem azért, de honnan veszitek, hogy a Forex-nek köze van a tőzsdéhez? A forex deviza piac! Ott országok valutája közötti váltási rátákra lehet spekulálni. Azért jobb, mint a tőzsde, mert létezik tőkeáttételes kereskedés, amivel kevés pénzzel lehet nagy összegekre spekulálni. A tőzsdén ha részvényt akarsz venni, akkor meg kell venned drága pénzekért a részvényeket. A Forex-en úgymond a bank "hitelezi" neked a megvásárolandó valutát. Persze ez ennél bonyolultabb, és a havi 30%, de van akinél a havi 100% hozam se lehetetlen. Persze veszteség így is van !mindig! A kérdés csak az, hogy a nyereségek és a veszteségek szummája mekkora hozamot ad végül.


Ha kérdező, arra gondolsz, hogy a barátodnak adsz a saját pénzedből, hogy azzal is gazdálkodjon, akkor jól gondold meg, hogy rá mered-e bízni, bízol-e benne annyira. + Nézd meg, hogy ő mit ért el eddig a hozzáállásával, van-e saját lakása, hogy menedzseli a pénzét. Ne bízd rá, ha ő maga is csak reménykedő szerencsejátékos!

2011. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A részvénypiacon is van tőkeáttétel.


Nos, az a pénz amit én rá szeretnék bízni, az egy nagyságrenddel kisebb, mint ami az ő számláján van. Nem egy reménykedő szerencsejátékos.

2011. aug. 17. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Havi 10-15% között mozgok az utolsó 3 évben. Nagyobb kockázattal, más stratégiával elképzelhető a 30 is.
2011. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!