Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB bankos ügyfélként, Inspire...

CIB bankos ügyfélként, Inspire kártyával miért nem tudok külföldi oldalakon fizetni?

Figyelt kérdés

Olyan bibim támadt a kártyámmal és számlámmal, hogy egyszerűen nem tudok online rendelni semmit sem, mert azt írja "fedezethiány".


A náluk nyitott számlám egy egyszerű paraszt számla, azzal az inspire színes bankkártyával. Az összes globális limit fel van oldva, minden tranzakció értesítés be van kapcsolva és stb.


Voltam már az irodájukban is, de csak egy 4-jegyű biztonsági kódot aktiváltak nekem, amivel nem megyek semmire, mert még mindig használhatatlan.


Annyit vettem észre, hogy nem valutában nem tudok vásárolni, mert több eurós és dolláros rendelést is letudtam adni pl.:Aliexpressen, Steam-en stb. De már olyanon, hogy PayPal, Amazon, Book Depository, már kiadja a fedezethiány szöveget.


Mi lehet vajon itt a gond?



2023. jún. 15. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem sem működik, de ez a veszély engem nem fenyeget hogy ne tudnék vásárolni így kártyával, mert nem veszek semmit így, meg amúgy sem.

Spórolásra sarkalltak.🙄

2023. jún. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha online nyitottál számlát, némi korlátozás van rajta. Az egyik az, hogy Európai Unión kívül nem tudsz fizetni kártyával. Ez online vásárlásra is igaz. Tehát ha EU-N kívüli a kereskedő, nem lesz sikeres a fizetés. Fiókban tudják ezt a korlátozást feloldani.
2023. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!