Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitelt megadják...

Babaváró hitelt megadják ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én fél állásba vagyok felvéve 133 ezer forintért, ezen kivül van még phd-ösztöndijam 140 ezer forint értékben (de ezt soha nem fogadják el valamiért jövedelemnek). A feleségem gyed-e 240 ezer forint. Még ház megvétele előtt érdeklődtem, hogy adnak-e babaváró hitelt, akkor azt mondták hogy nem, de a fizetésem is kevesebb volt. Most viszont már nagyon rendbe szeretnénk tenni, és mielőtt megint teszek egy kört a bankoknál, érdeklődnék, hogy ki mi tud erről. Egyébként nincs szükségünk a teljes 10 milliós összegre max ötből szerintem ki tudjuk hozni, meg még nekünk is van félretett pénzünk.

2023. júl. 2. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem úszod meg a bankot. Szerinted ezen az oldalon hány hitelminősítő van?
2023. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem igazán érdekelne, hogy vajon mire mész névtelen, laikusok véleményével.
2023. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyed csak másodlagos jövedelem. A te jövedelmed meg a minimálbért sem éri el. De ha figyelembe veszik is az ösztöndíjat ( most júli 1től van ahol elfogják.), akkor is nagyon kevés a bevéteketek.
2023. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan bank, ahol már elfogadják a PHD ösztöndíjat, de számít az is, a feleséged meddig van még GYED-en.
2023. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. júl. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!