Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Skrill számla, gambling,...

Skrill számla, gambling, befizetés, kifizetés?

Figyelt kérdés

Üdv!

Skrill és gambling jártas ember(ek)-től kérdezném, hogyan működik?

Ha regisztrálok a Skrill-re, tudok hazai saját névre szóló bankszámláról Skrill-re pénzt tölteni? Továbbá ha igen, Skrill-ről tovább tudom "küldeni" azon szerencsejáték oldalakra ahol elfogadott a Skrill befizetés? Kifizetésre ugyan ezen kérdések érdekelnek.

Köszönöm



2023. júl. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz. En 30perce fizettem be a sajat otps mastercardommal. Igaz muszaj volt kivalasztani a nongambling opciot de igy sikerult a tranzakcio. A penzt atkuldtem egy masik skrillre, onnan vissza( van koltsege) de utana befizettem skrillel unibetre.
2023. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bankszamlarol nem. Csak bankkartyaval, ahogy fentebb emlitettem.


Par honapja ugyanis kivette a skrill es neteller a bank transfer es a rapid transfer opciot.

2023. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1# "muszaj volt kivalasztani a nongambling opciot de igy sikerult a tranzakcio. A penzt atkuldtem egy masik skrillre, onnan vissza( van koltsege)"


megtudhatjuk mekkora volt ez a költség ?

mondjuk 10.000.- vagy 100.000.- oda-vissza utaztatása?

2023. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

True skillerkent 1,45% de min 50eurocent.


Tehat 10knal kb 190ft oda 190 vissza.

20knal 290 oda es 290 vissza.

100knal 1450 oda es ugyanennyi vissza.

2023. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!