Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál a legkedvezőbb...

Melyik banknál a legkedvezőbb devizaszámlát nyitni?

Figyelt kérdés
Kérem akinek van az elmúlt időből erről tapasztalata segítsen, hol nyissak devizaszámlát? (Revolut és wise-on kívül). Eddig a k&h és az unicredit ami a legkedvezőbb ha jól tájékozódtam.

2023. júl. 10. 23:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Olaszországba megyek néhány hónapra, unicredit olasz bank. Ha itthon nyitom meg a számlám ettől függetlenül ott unicredit atm-ből olcsóbb a készpénzfelvétel?
2023. júl. 10. 23:14
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Mindenhol rommá leszel fejve, kivéve Revolut és Wise.


Én egyszer nézegettem, és végül úgy döntöttem, hogy tök mindegy, mindegyik katasztrófa, és maradok Revonál üzleti kifizetésekre is.

2023. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus esete amire tokeletes a revolut vagy a wise. De ha te pluszba akarsz fizetni rajtad all
2023. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én nyitottam, akkor a Raiffaisennek volt a legjobb ajánlata. Vannak ilyen kalkulátorok is amúgy, keress rá.
2023. júl. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
OTP-nél csak 75 forint a havi számlavezetés, viszont ha utalni akarsz a devizaszámláról, az minimum 740 forint.
2023. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!