Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Új bankszámlát szeretnék...

Új bankszámlát szeretnék nyitni. Mennyi idő míg megtalálja a végrehajtó és inkasszálja?

Figyelt kérdés
2023. júl. 11. 10:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Néhány nap
2023. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 qkker1 ***** válasza:
33%
Max. 2 hónap.
2023. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha ma, legkésőbb holnap utaltatok a számlámra, azt fel tudom venni a bank pénztárában?
2023. júl. 11. 11:14
 4/25 A kérdező kommentje:
Bocs, de ennek semmi köze a kérdésemhez. Ha politizálni akarsz menj más kérdés alá.
2023. júl. 11. 12:38
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy a végrehajtó megtalálja, 5 perc. Ha keresi.


Ám, arra, hogy keresse, nagyon kicsi az esély.


Az enyémet egy év múlva sem kereste.


A régire ment az inkasszó, többször is, az új számlám meg nem érdekelte.


Köztük is vannak kóklerek.

2023. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Amikor a végrehajtó tudakozódni kezd.


Kétségkívül 2 munkanapon belül a bank köteles reagálni de a végrehajtó mikor kezd tudakozódni az csak rajta múlik.


Van hogy hónapokig nem keresi hogy nyitott-e az adós új számlát.


Ha például adott hónapban jött jövedelem a számládra nem valószínű hogy gyanítja hogy újat nyitottál.


Ha a regire nem jön jövedelem akkor nagyobb eséllyel küld minden bankba újabb keresést.



Múltkor vagy nemrég is olvastam hasonló kérdésnél hogy bőszen írjsk, hogy pár nap. Kíváncsi lennék hogy mire alapozzák.

2023. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Kb ugyanazt írta valaki két perccel előttem csak ő személyes, adósi megközelítésből.


7-es voltam.

2023. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7-es, az előzőekre nem jött fizetés, de mégis rátette a kasszót. Most azért nyitnék egy újat, mert párom utalna pénzt, de gondolom ha holnap reggel ott kezdeném a bankban a napot és ha megnyitják az új számlát, szólok páromnak hogy utalhat azonnal, azért azt csak kivehetem a pénztárból és nem repül rá a végrehajtó rögtön.
2023. júl. 11. 13:16
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem meg, hogy miért nincs egy BÁR listához hasonló rendszer, ahol a banknak ellenőriznie kellene az embert és megtagadni a számlanyitást, ha végrehajtás van.

Ahelyett, hogy trükközgetsz, mi lenne, ha megpróbálnád mielőbb letudni az adósságot? Egyáltalán elég szerencsétlennek kell lenni, hogy valaki a végrehajtásig eljusson...

2023. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nehéz törleszteni úgy, hogy egy alkoholista apám volt aki dárius kincsét is elitta. Ma írok a végrehajtónak hogy függessze fel a végrehajtást mert beteg vagyok, vagy adjon részletfizetést hogy legalább kicsiben de tudjam törleszteni.
2023. júl. 11. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!