Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy kell aktiválni a k&h...

Hogy kell aktiválni a k&h matercardot? Okos kényelmi számlát csináltam, de azt írja aktiválandó a kártya. Viszont nem találom a mobilbankban hogy hol kell.

Figyelt kérdés
2023. júl. 11. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A netbankodban rákattintasz magára a kártyára és azt követően látod.

Azonkívül, ha kezedben a kártya, akkor egy ATM-nél egy tranzakciót végzel, pl. kp-felvétel, egyenleglekérdezés, mobiltelefonfeltöltés, egy lottószelvény vásárlása (az ATM-ből, nem lottózóból).

Ezzel is aktiválhatod.

De bolti vásárlással pl. nem.

2023. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, én a Mastercardot írtam, a "matercardot" azt nem tudom. 😂
2023. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar osszejonni xd de lehet inkabb kerek egy egyenleget az atm-nel :D
2023. júl. 11. 12:49
 4/5 A kérdező kommentje:
A netbankban nem kínálja fel a mobilbankban pedig csak annyi van, hogy aktiválandó. :D
2023. júl. 11. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A netbankodban rákattintasz magára a kártyára és azt követően látod az aktiválási lehetőséget. "Kártya aktiválása"

Ellenkező esetben irány egy ATM. :)

2023. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!