Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A magyarországi bankoknak...

A magyarországi bankoknak miért kritikán aluli a válaszadási ideje?

Figyelt kérdés
3-4 hét is lehet, mire valamire reagálnak. Persze akkor se képesek normális, érdemleges és közérthető választ adni.

2023. júl. 12. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem egy nap múlva válaszoltak a legutóbbi üzenetemre.

De korábban sem volt példa egy hétnél hosszabb átfutási időre.

2023. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagy. Melyik bank?
2023. júl. 12. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En epp KH-s vagyok, korabban Granitos voltam, mindket helyen gyorsan megerkeztek a valaszok az uzeneteimre.
2023. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, Raiffeisen
2023. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évtizedek alatt csak kevés esetben fordultam az ügyfélszolgálathoz, mert anélkül is mentek a dolgok.

Legutóbb múlt évben írtam az ügyfélszolgálatnak, aznap kaptam választ (nem az automata megkeresés visszaigazolást), igaz nem olyan ügy volt, hogy hetek komoly munkája kellett volna az ügy felgöngyölítéséhez.

Ahogy visszaemlékszem, nem volt olyan, hogy morogni lett volna okom a válaszig eltelt idő miatt.

2023. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!