Hitelt vettem igènybe a Cetelem banktól ha megszüne a munkahelyem a bank azt fogja tudni vagy èrtesítenem kell őket?

Figyelt kérdés
Szlovák állampolgár vagyok ès van egy bejelentett állandó lakcímem Magyarországon de ha kifogok jelentkezni ès vissza megyek lakni Szlovákiába a Bank azt fogja tudni hogy èn már nem dolgozok ? Vagy hogy èpp dolgozok-e egyáltalán? Azèrt kèrdezem mert ha nem lenne munkám kevesebbel szeretnèm törleszteni a hitelemet. Le építés van a munkahelyemen ès lehet el fognak engedni sajnos.

#Cetelem #hitel #Törlesztès
2023. júl. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha leepites van akkor jo van torlesztesi biztositasod.

Az viszont biztos hogy a bank nem fog futamidot hosszabbitani hogy kevesebbet fizess. Pont leszarjak hogy van e penzed vagy nincs. Majd behajtjak igy vagy ugy.


Ha elkuldenek jarhat vegkielegites, de felmondasi idore biztos jar valamennyi. Mar a felmondasi ido alatt kereshetsz masik munkahelyet szlovakiaban.


Esetleg egy ket havi haladekot adhatnak mert elvesztetted a munkad, de ahogy az elejen irtam, erre van a torlesztesi biztositas.

2023. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a bank tudja azt hogy èn dolgozok látják hogy èn dolgozok? Vagy hogy èpp nem dolgozok? Szkovák állampolgár vagyok nincs magyar lakcímem.
2023. júl. 18. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2: Számít? Banknak az a fontos, hogy a hitel pontosan fizetve legyen. Ha problémád van a törlesztéssel, érdemes megkeresni őket, hogy milyen lehetőségeid vannak, ne várd meg, míg behajtóhoz kerül, mert egy életre eladósodsz!
2023. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnèm már fizetni a hitelt olyan sokkal felhívom a bankot ès meg mondom nekik hogy mar meg szűnt a munka viszonyom ès nem tudom fizetni a hitelt 200-al csak 30-40 ezerrel hogy látják hogy èn dolgozok vagy sem? Szlovák állampolgár vagyok ès szlovák lakcímem van nincs már magyar szerinted ezt meg lehet játszani okosba? Ezt azèrt szeretnèm így hogy ne adjonak átt a behajtóknak"

Meg kell próbálni, sokkal jobb, mintha nem szólsz semmit, csak nem törlesztesz. Hívd fel őket és keressétek megoldást a problémára!

2023. júl. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fel hívom őket és meg mondom hogy megszünt a munka viszonyom ès szeretnèm fizetni de kevesebbel de ebből nem lesz gond hogy közbe ugyan úgy dolgozom csak eltüntem Magyarországról mint lakos? Nem tudnak le nyomozni hogy dolgozoke ? A munkáltatóm nem add ki ?
2023. júl. 19. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Eun belül vagyunk, bármikor le tudják kérdezni, hogy dolgozol. Miért nem akarsz megbeszéltek szerint törleszteni? Saját érdeked is, hogy minél hamarabb megszabadulj a hiteltől.
2023. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vallaltad a futamidot es a torlesztes osszeget. Ezt nem modosithatod, max par honapog engedik higy kevesebbet torlessz, de kotve hiszem.

Ha nem fizetsz behajtjak.

Hiaba mesz Szlovakiaba.


Par hete revolut szamlat inkasszoztak. Szal szlovakiaban is megtalalnak, csak akkor a hiteled tobbszoresere tartanak majd igenyt

2023. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!