Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident megadja a hitelt...

Provident megadja a hitelt otthoni szolgáltatás al ha krh adós listán szepelek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neked arra szükséged.
2023. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!!
2023. júl. 27. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van. Ez a válasz volt.
2023. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, meg.
2023. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ. Ha más hiteled van, de nincs és soha nem is volt a minimálbért 3 hónapig folyamatosan meghaladó hátralékod és a meglévő és új hitel törlesztője nem éri el az adósságfék szabályaiban rögzített értéket, akkor megkapod. Ha ezeknek a szabályoknak nem felelsz meg akkor nem. Akkor se, ha a tartozást már kifizetted, de nem telt el még 1 év. Ha viszont eltelt annyi, tiszta lappal indulsz.
2023. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
A közhiedelemmel ellentétben a KHR listán nem csak a "rossz" adósok szerepelnek, hanem mindenki más is, akinek van hitele. Nekem van egy lakáshitelem, amit 5 éve fizetek bármiféle elmaradás és késedelem nélkül, így én is rajta vagyok a listán.
2023. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha nyakig vagy az adósságban, miért vennél fel még több hitelt?


Ismered a mondást? Ha a gödör fenekén vagy, legalább hagyd abba az ásást!

2023. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugy látom hogy itt csak okoskodok válaszolnak akik nem is tudnak semit a kérdésről, meg mondják hogy szükségem van e erre a hitelre vagy nem honan tudjátok hogy kinek mire van szüksége ne szóljatok belle más dolgában ami a kérdés volt arra válaszolj ha tudsz ha nem gurulj tovább
2023. júl. 28. 05:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, profi válaszokat kaptál, ha te itt okoskodsz, arról nem mi tehetünk. Szóval, ha nem érdekelnek a megoldások, gurulj tovább!


Legalábbis az első olyan weboldalig vagy könyvig, amelyik a magyar helyesírást taglalja. Amit csinálsz ugyanis a magyar nyelvvel, az az anyanyelved megcsúfolása.

2023. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiába találták ki a JTM-et! Pont az ilyen szerencsétleneket hivatott védeni saját maguktól, mint a kérdező, hogy már tele van hitellel, de uzsorásoktól akar még hitelt.

Ha rajtam múlna, 30%-ra vinném le a JTM-et nettó 300 ezres jövedelem alatt.

2023. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!