Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagy összegű pénz lekötése?

Nagy összegű pénz lekötése?

Figyelt kérdés
10 millió forintot hol/mibe érdemes lekötni ,hogy legyen értelme? Mi hozna a legjobban?

2023. aug. 1. 08:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha totál nem értesz a pénzügyekhez akkor álampapír.
2023. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
ez hol nagy összeg?
2023. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Részvények
2023. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy ezek a trollok hol élnek, akik folyamatosan büfögik minden ilyen kérdés alá hogy részvények meg forex, olyan embereknek, akik azt se tudják hogy eszik-e vagy isszák a pénzt...


Miért vagytok ennyire szemetek? Miért akarjátok ennyire hogy ezek az emberek elveszítsék a kis megtakarításukat?

2023. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Budapesten.

És a pénzt nem eszik/isszák, hanem elköltik vagy befektetik (nem, nem a párnacihába).

A kérdés az volt hogy mi az ami a legjobban hoz. Nos 20+ éves távon a részvénypiac messze lehagyja a kötvény valamint ingatlan hozamokat.


A forexet nem ajánlottam, mert az nem befektetés hanem egy tevékenység, munka. (kereskedés)


Látszólag jobban félted a kérdező 10 millióját, aki gyikes válaszok alapján akar róla döntést hozni

2023. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ilyen magas igazságézetű emberke vagyok, aki nem tudja szó nélkül hagyni, hogy mindenféle botcsinálta gyakoris "szakértő" adjon rossz tanácsokat szerencsétlen kérdezőnek olyan témában, amihez fingja nincs.
2023. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Ez minimális pénz manapság befektetéshez, viszont forex-el meg tudod többszörözni könnyedén
2023. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

Inkább gondold ezt át még egyszer…


Amilyen a kérdés, olyan a válasz. Ha a kérdező egy ökölszabályt akar mert egyszerű mint a faék, és lusta mint a dög utánaolvasni, kutatni a végtelen interneten… csak a sült galambot várva felqrja ide a nyolcszázadik “mibe kő befektetni 10 milliot hogy jó’ hozzon?” kérdést, akkor a válasz sem a nyolcszázadik tankönyvi “tudod van a hozam meg a kockázat közötti összefüggés, fontos a diverzifikáció blablabla” hanem szintén egy böfögés hogy “részvény”

Ezt is várja a kérdező, ezek nem érdeklődőek, kész megoldásokat akarnak. Nem hálót, hanem halat. Sem az energiát nem érdemlik meg sem a te igazságérzetedet.

2023. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
8. Igazad van.
2023. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, 10M manapság egyáltalán nem számít nagy összegnek.


@4 Ha már "szemetet" emlegetsz, akkor az te vagy, aki valami igazán jót el akarsz vonni másoktól. A hozzád hasonló "szemetek" hatása miatt nem kezdtem el 10 évvel korábban a tőzsdét.


Tíz évnyi halogatással százmilliókat veszít az ember...


Amúgy mutatsz nekem bárkit, aki gagyi álompapírokból lett milliárdos (aminek a hozama majdnem eléri az infláció negyedét)?

Én nagyon sok embert tudok neked mutatni, akár bemutatni is, aki tőzsdén, részvényekkel és forex-kereskedéssel kényelmesen elérte...

2023. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!