Bet 365 be/kifizetés?

Figyelt kérdés

Július 1-től ugyea bankok korlátozták a külföldi oldalakra való be és kifizetést.Az otp esetében mint tapasztalom ez teljes tíltást jelent.Míg az Erstenel ha jól tudom mehet minden tovább mivel a bet nem tiltott szerencsejáték oldal



Elfekvőben van egy K&h-s számlám.A kérdésem az lenne,hogy lehetsége arról számláról befizetni bet365re?


A különböző online pénztárcákat nem engedi.A Skrillen nem jó a Mastercard a Netellert pedig a bank gátolja.Ti ezt hogy oldottátok meg?


köszi a segítséget



2023. aug. 2. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Skrillen teljesen jó a mastercard, nekem is az van. Mi volt a gond?
2023. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A profilos feltöltésnél mikor megkérdezi,hogy akarom e gamblingre használni és kipipálom akkor azt írja hogy ez a kártya nem megfelelő hozzá(Otp junior Mastercard).Megpróbáltam közvetlen a kártyáról feltölteni Skrillen keresztül a Betre.Ez a lehetőség viszont csak Visa kártyával elérhető
2023. aug. 2. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra meg nem gondoltal hogy akkor nongamblinggel tokltsd fel a skrilledet?


A fent levo penzt vagy atvaltod masik penznemre es akkor mar gamblinges penz lesz belole vagy atkuldod valakinek es o vissza.


Ennyi a skrill trukkje.

2023. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De volt ez is a fejemben de már megoldottam köszi
2023. aug. 2. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!