Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior vagy Revolut junior?

OTP junior vagy Revolut junior?

Figyelt kérdés

Jelenleg otp junior számlá és kártyám van, azt hallottam, hogy fizetős lesz a számlavezetés, és a kártya is. ezért felmerült, hogy inkább váltanék. A revolut junior alap csomag ingyenes? Vagy megéri?

Igazból nekem elég lenne digitáslis kártya, mert NFC-vel szoktam fizetni.( Az órámmal is akarok, de az xiaomi pay-en keresztül müködik, az pedig csak mastercarddal, van mastercardos revolut kártya?)



2023. aug. 2. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

1. Hol olvastad, hogy fizetős lesz a Junior?

2. Revolut-ból nincs Junior

3. A Revolut nem ad magyar bankszámlaszámot, a munkáltató meg nemigen fog utalni litván számlaszámra

2023. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 24 évesen "kinövi" az ifjúsági számlacsomagot, akkor a juniorbol értelemszerűen automatikusan átkerül egy fizetés számlacsomagba.


A revolut meg semmiféleképpen nem való elsődleges számlának.

2023. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez nem Revolu Junior?

[link]

2023. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!