Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elnyelte az otp junior kártyám...

Sezzy kérdése:

Elnyelte az otp junior kártyámat az atm! Mikor szokták űriteni az atm-ket? Illetve amikor visszakapom muszáj szülővel mennem hisz még 18 év alatti vagyok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma sikeres elnyelte a otp junior kártyámat az atm,hisz 3szor rosszul ütöttem be a pin kódomat!


Persze azonnal felhívtam az atm-en lévő számot aki meglepőn gyorsan fel is vette és igazoltam magam és azt mondta a hölgy hogy majd értesítenek hogy mikor már a bankba van a kártyám,náluk és akkor bemehetek érte!Ja igen és annyi szerencsém volt hogy az atm otp-s volt és a kátyám is!



De most itt nekem annyi nem tiszta hogy nekem most muszáj szülővel mennem be a kártyámat visszaszerezni hisz most nem akarom őket ezzel zavarni! Nem elég ha csak én mint a kártyatulajdonosa bemegyek érte? Persze a megfelelő iratokal!


És az atm-eket mikor űritik hisz jó lenne tudni hogy kb mikora várható! Pl arra gondolok hogy minden hónapba kétszer egyszer 15 dikén egyszer 30 dikán? Köszönöm a segítséget előre is remélem azért érthető!



2023. aug. 12. 02:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap alatt értesítenek hogy megvan a kártyád.

Nem hiszem hogy kell hozzá szülő.

2023. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!