Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit jelent az osztrák Raiffeis...

Mit jelent az osztrák Raiffeisennél ha a Zöld összeg alatt kevesebb az elkölthető pénzösszeg?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 hónapja nyitottam számlát és mindig legalább 100 euróval kevesebbet ír elkölthető pénznek (verfügbar)

Gondoltam arra hogy ha kártyával fizetek akkor a zöld összegnél később jeleníti meg mint alul a verfügbar-nál de már 4 hónapja mindig minimum 100 euróval kevesebb alul az összeg tehát sosem azonos és nem értem miért .Most jelenleg 250 majdnem a különbség de gondolom az előbbi vásárlást nem jeleníti meg még csak az alsó verfügbarnál és akkor kb 100 euró lesz a különbség ha a zöld összegből is levonja


2023. aug. 14. 19:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!