Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek, ha szerencsejáték...

Mit tegyek, ha szerencsejáték függőségben szenvedek?

Figyelt kérdés
Vannak időszakok, amikor jobban megy, de az utóbbi időben nagyon rosszul, június óta több, mint egy millió forintot eljátszottam. Teljesen ki vagyok készülve, megesz az ideg, remegek, izzadok stb.

2023. aug. 15. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Kezeltesd magad!
2023. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Fogadjunk, hogy abbahagyod!
2023. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem…

Függő vagyok, sajnos!

2023. aug. 15. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hova fordulhat segítségért?


Ha úgy érzi, hogy játékfüggőségi problémákkal küzd vagy kérdései vannak a témában, legyen akár érintett vagy családtag, forduljon szakemberhez:


Szerencsejátékos Segélytelefon


Az ELTE PPK Klinikai Pszichológia és Addiktológia Tanszékével és a Pro Psychologia Alapítvánnyal együttműködve Segélytelefon szolgáltatást működtetünk. Szerencsejátékkal összefüggő problémák, kritikus helyzetek kezelése esetén ingyenesen, anonim módon hívható hétköznapokon 15.00- 19.00 között a 06-21-262-0603 telefonszámon.


A szolgáltatás igénybe vehető és elérhető a szerencse@ppk.elte.hu e-mail címen, valamint az „ELTE Szerencsejátékos Segélyszolgálat” Skype azonosító segítségével is.

A Segélytelefon információs vonala: 06-1-411-6778


A függőségekkel foglalkozó ellátóhelyek listáját megtalálja a [link] dokumentumban.

Játékfüggőséggel foglalkozó civil szervezetek listáját megtalálja a [link] dokumentumban.


Játékfüggőséggel és felelős játékszervezéssel kapcsolatos további információk a www.maradjonjatek.hu tematikus weboldalunkon érhetők el.


Ne feledje: problémájával nincs egyedül!

2023. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Jatsz. Ha vesztettel akkor mar kozel van a nyeres
2023. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%

Nálam van a pénzed fiam mert pont augusztusban nyertem 1000 forintból 1,5 milliót. 😉


Sajnálom én egyszerűen egy óriási tehetség vagyok

2023. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!