Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan magyarországi bank,...

Van olyan magyarországi bank, ahol tudom a kártyámat sportfogadásra használni?

Figyelt kérdés

Most nemrég hoztak egy olyan törvényt, hogy magyarországi számláról most már nem lehet befizetni külföldi online sportfogadó oldalra (bet365/unibet stb.). Legalábbis az OTP-ről mindenképp, de sztem a többit is érintette.

A durva, hogy skrill-en keresztül se tudok feltölteni mert ott is érzékeli és jelzi, hogy nem engedélyezett.


Az lenne a kérdésem, hogy lehet kijátszani ezt a bicskanyitogató szabályozást?



2023. aug. 16. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Bena vagy. Egyreszt skrillre fel lehet tolteni otps mastercarddal, en napok ota csinalom. Ki kell valasztani a nongambling opciot es kesz. A befizetett penz igy MÉG nem hasznalhato szerencsejatekra, de ha atvaltod mas penznemre VAGY elkuldod havernak es visszakuldi akkor mar hasznalhato lesz.


Amugy az unibetre be lehet fizetni otps kartyaval, az opciok kozott van olyan ami engedi. Kiprobaltam par hete.


Es ott a revolut, amivel alapbol megy az unibetre, wiserol meg skrillre es a wiseos penz hasznalhato kozvetlenul gamblingre.

2023. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

tippmixpro, vegas.hu

mindkettő elfogadni otp kártya

2023. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

De miért akarsz illegális szerencsejátékot játszani?


Játssz itt: [link] ezt mindegyik magyar bank engedi!


Az egy másik story, hogy egyetlen bank sem fog neked hitelt adni.

2023. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%

egyik bankban sem lehet sportfogadásra fogadni,

még külföldön sem...

2023. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
#3-ad tájékozosj kérlek. Egyik külföldi sportfogadó iroda se illegális otthon. Különben dolgozna náluk több tucat magyar ?🤣🤣
2023. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%

@5


Itt --- jól láthatóan --- nem nekem kell tájékozódnom.


Ami ugyanis tiltott, az illegális.


S ezen a te hited nem fog változtatni.


Ha nem lenne tiltott, akkor a bankok örömmel segítenének a játékban. Nem teszik, hisz törvény tiltja.

2023. aug. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%

Fijjug. sztem otthon játszatok. Elvesztítek támogatjátok Hunniát.

A másik verzió_: Támogatjátok a multikat,Cohn,Grün,James,Fritz,Giorgo,Svenson...

i tako daljeje.. (rus)

2023. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem tiltott es nem illegalis a bet365 vagy az unibet. Maltai jatekengedellyel rendelkeznek, Malta meg ahogy en tudom az EU tagja. Tehat az EUn belul szabadon szolgaltathat, nem lehet ot korlatozni. Epp ezert nem is tiltogatjak az oldalakat, mert azt a pert mar egyszer elvesztette a magyar allam.

Paysafecard, skrill, neteller mibd mukodik.


En a sajat otps kartyamrol fizetek be skrillre, atkuldom majd vissza a skrillemre es azt fizetem be unibetre. Onnan vissza skrillre es onnan bankkartyaval a szamlamra, azonnal.

De mukodik a postan vett paysafecard-skrill-unibet-skrill utvonal is.

2023. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

@8


Értem, tehát te tudod jól és az OTP és a többi bank téved.


Szerintem mondd meg nekik!

2023. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%

Teved vagy sem, ki lehet jatszani, csak esz kell hozza. Egyebkent az egyetlen dolog ami itt illegalis az az hogy korlatozzak az oldalak elerhetoseget es fizetesi rendszereket egy unios ceggel szemben.


Nekem mukodik a bakkartyas befizetes a skrillre es meg tudom oldani hogy azt hasznalhassam gamblingre. Ha ti nem, akkor nem en vagyok a hulye..

2023. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!