Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan magyarországi bank,...

Van olyan magyarországi bank, ahol tudom a kártyámat sportfogadásra használni?

Figyelt kérdés

Most nemrég hoztak egy olyan törvényt, hogy magyarországi számláról most már nem lehet befizetni külföldi online sportfogadó oldalra (bet365/unibet stb.). Legalábbis az OTP-ről mindenképp, de sztem a többit is érintette.

A durva, hogy skrill-en keresztül se tudok feltölteni mert ott is érzékeli és jelzi, hogy nem engedélyezett.


Az lenne a kérdésem, hogy lehet kijátszani ezt a bicskanyitogató szabályozást?



2023. aug. 16. 20:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem érint szerencsére, de a #8asnak bizony igaza van.


És Magyarországon nem tiltott a szerencsejáték.


De ilyenkor - más kérdéseknél is, a témában - felmerül bennem egy kérdés.

Miért tartózkodnak sokan a papír alapú játéktól? Az anonimitást is ad valamennyire (lottózóba kell menni, látnak).

2023. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%

Meg csak lottozoba sem kell menni, mert a tippmixpro adomentes es ugxanaz mint a tippmix.


Egyezeruen szar a kezelofelulet, szar oddsok, szar kinalat, szar promociok. Ossze sem hasonlithato egy bet365tel vagy unibettel. Ebben is fenyevekkel vagyunk lemaradva. Pl a pro rengetegszer csinalt olyat, hogy a fogadas nyertes lett, kiertekelte a rendszer de a nyeremeny jovairas alatt volt orakig. Rohej.


Szoval katasztrofa. Szivesen jatszanek a pron, ha mondjuk fele olyan jo lenne mint a bet. De a fele olyan jotol is fenyevekre vannak.

2023. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Áruljátok már el, hogy nektek mégis, hogy működik a Skrill-es befizetés, ha egyáltalán nem enged befizetni?

Nem én vagyok a hülye, hanem egyszerűen letilt.

[link]

2023. aug. 18. 23:10
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

Arra nem gondoltal hogy bejelold a nongambling opciot?

Igy sikerulni fog a befizetes. A penzt gamblingelhetove tudod tenni HA


-atvaltod mas penznemre

-veszel belole cryptot az oldalon majd eladod

-atkuldod egy havernak aki visszakuldi


Mindegyiknek van koltsege, de mukodik.

2023. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

13# yes helyett válaszd a NO-t


egyébként itt olvasható


[link]

2023. aug. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ja értem. Szóval a nogambling opciót is választhatom, de ha átváltom euróra (haverom nincs, kriptohoz meg nem értek) és abból töltök fel bet365-re, akkor működni fog?

És akkor a bet365-ön euróban lesz elszámolva az egyenlegem vagy azt is forintosítja?

2023. aug. 19. 11:09
 17/22 anonim ***** válasza:

"Szóval a nogambling opciót is választhatom"

azt kell, "ha átváltom euróra" utána mehet Bet365-re.

Most még forintban lesz, de át lehet állítani a Bet365 eurósra.

Ekkor nem kell visszaváltani.

2023. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 arpi1969 ***** válasza:
31%
Szerintem rövid időn belül megszűnik az anonim fogadás, ugyanis a lottózóókban a szerencsekártyát nagyon erőltetik, nemsokára ez kötelező lesz. csak pont ezt kellett kivárniuk, amíg az online fogadásokat lekorlátozták, a következő lépés az anonim megszüntetése lesz, ezt figyeljétek meg
2023. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

#18


Ezt már írtad valahol pont te. Én is, hogy igazad lesz.


És szintén irtam, hogy nem csupán a szerencsejátékkal, sportfogadással lesz így.


Egyre jobban erőltetik a készpénz nélküli világot, ami pedig szabadságjog. Valamint attól sem vagyunk messze, hogy minden adatunk egy helyen legyen. Kötelező jelleggel!


Hosso Andrea közgazdásztól vannak eszmefuttatások erről. Érdemes megnézni.

Míg elérhetőek.

2023. szept. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"a következő lépés az anonim megszüntetése lesz, ezt figyeljétek meg"

Abban a pillanatban fog a negyedére visszaesni a Szerencsejáték Rt. bevétele, azt meg nem szeretné Állam Bácsi.

2023. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!