Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áruhitel alkalmasságnál a...

Áruhitel alkalmasságnál a havi keresetet hogyan nézik?

Figyelt kérdés

A samsung experience storeban szeretnék vásárolni áruhitellel, 407 000Ft értékben, 50 000Ft (vagy több) önerővel és nem tudom hogy megadják-e.


Diákmunkás vagyok, lehet hogy már ez eleve kizáró ok, de az egyetlen konkrétan leírt feltétel amire kérdéses a megfelelésem a következő: "legalább 3 hónapos munkaviszonya van, ahol legalább nettó 133 000 forintot keres havonta"


korábban volt már állandó munkaviszonyom, de most diákként 10 hónapja dolgozok, az átlag keresetem 127 800Ft nettó, ami csak 6000Ft-al van az előírt alatt, de ez úgy jön ki hogy van mikor kevesebbet, van mikor többet kapok.


Viszont az augusztussal együtt, már 3. hónapja 170-190 ezer között keresek. Szóval jelenleg van is 3 hónapos munkaviszonyom ahol minden hónapban 133 000 felett kerestem. Lehet ez félreértelmezése a feltételnek, ha az állandó bérezésre utal, de inkább megkérdezem.


Amúgy meg tudom oldani máshogy, ha szerencsém van lehet még olcsóbban is, de talán ez lenne a biztosabb módja neki, szóval csak érdekel hogy ez lehetőség-e.



2023. aug. 20. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Diákmelóra nemigen adják meg, azon kívűl áruhitelt felvenni a legnagyobb butaság. Gyűjtsd össze rá a pénzt, ha annyira kell.
2023. aug. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez speciel 0% thm-es szóval így ugyanugy jártam volna mintha gyűjtenék rá, csak hamarabb kezemben lett volna a készülék
2023. aug. 21. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Ha 0% úgy azért más tészta, de én speciel 0%-os hitelt is csak úgy vettem fel, hogy amúgy ki tudtam volna fizetni a cuccot egyben is, csak így a bank pénze romlott, nem az enyém.


Gondolom valami méregdrága telefonról van amúgy szó, aminek pocsék ár/érték aránya van, mert egy 200 ezres telefon is tökéletesen megfelel mindenre, a drágább jórészt csak villogni jó (de akkor már iPhone-t vegyél, ne Samsungot)

2023. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kinek mire van igénye. Mondjuk nekem a túlárazott csúcskategóriás Samsung telefonom is csak 250 ezerbe került mert előző generációsat vettem, és találtam jó dealt használtan.
2023. aug. 21. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!