Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel2 szerződés kérdés?

Diákhitel2 szerződés kérdés?

Figyelt kérdés

Tehát fel szeretnék venni diákhitel2 hitelt. megadtam az adatokat, majd megkérdezte hány féléves a képzés (4) és mennyit végeztem eddig el belőle (0). ez azt jelenti hogy a következő 4 félévben automatán fizetik majd a sulinak a képzés díját? neptun ki sem írja ilyenkor? mert ugye lassan fizetni kéne, mindjárt itt a szeptember.

a másik kérdésem, hogy ha másik szak is van amire járok, arra is igényelhetek külön ilyet? vagyis még egy hiteligénylést el tudok indítani (mert ugye ott mások az adatok, amiket megadok mivel más a képzés)?


2023. aug. 24. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kiírják a befizetendő összeget, meg kell adnod a Neptunban a szerződés számát. Ezt lehet, hogy minden félévben meg kell majd tenned. Utána nincs teendő, intézik maguktól, neked nem is jön pénz, egyenesen az intézménynek megy.
2023. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, és több ilyen DH2 szerződés is élhet egyszerre ha több szakot végez valaki?
2023. aug. 24. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg feldolgozas alatt van, enis most igenyeltem. Neked mit ir?
2023. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve ez buta kerdes lehet de a diakhitel2-ot is a FIR-bol ellenorzik?😅 nekem azt mondta az ugyintezom akkor leszek fent, ha befizettem a felevem (gondoltam magamba, koszi pont dh-bol akarom)
2023. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt irja: statusz: aktiv (a regebbieknel amiket kp ra fizettem ez “teljesitve”)

Mellette: DH statusz: egyeztetés

2023. szept. 2. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyeztetes van meg kiirva a dh statuszodnal a neptunban?
2023. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Fir-ben fent a feleved mar?
2023. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!