Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elsős egyetemistak, akik most...

Elsős egyetemistak, akik most igenyeltek diakhitelt elsonek, nektek mit ir a statusz?

Figyelt kérdés
Nekem meg mindig feldolgozas alatt van, illetve olvastam olyat hogy az elsosoknek honap vegen kuldik az adatok miatt. Van barkinek errol valami tapasztalata? Tenyleg 1 honap mire megerkezik?

2023. szept. 3. 12:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
én múlthéten igényeltem és nekem is feldolgozás alatt van
2023. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszii!☺️
2023. szept. 5. 13:46
 3/13 anonim válasza:
Engem pont ma hívott a bankom, akinél a Diákhitel számlát nyitottam. Azt mondták, pár nap és megérkezik az összeg.
2023. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Neked mar folyosithato a statusz?:) orulok neked
2023. szept. 5. 14:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Belépsz a Neptunba, aktiválod a félévedet. Utána a TO feldolgozza az adatokat és onnantól lesz folyósítható. Utalni pedig szerdánként szoktak.

Ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy mikor igényeled meg. Nekem tavaly a 2. héten küldték.

Egyébként nagyon szomorú vagyok hogy megint emelték a kamatot 8% ra :(

2023. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nektek mennyi idő alatt jött meg? én két hete igényeltem meg, és múlthét csütörtökön lett diákhitel számlám nyitva.. lehet hogy a héten megjön a pénz?
2023. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg a diákhitel fiókodban, hogy mi a státuszod. Ha azt írja hogy folyósítható akkor valószínű, hogy szerdán fog jönni.

Ha azt írja, hogy adategyeztetés akkor a TO még nem töltötte fel az adataidat. Egyetem függő is, van aki már múlt hét pénteken megkapta.

2023. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem azota is feldolgozas alatt, hihetetlen😄
2023. szept. 11. 15:35
 9/13 anonim válasza:
Nekem is feldolgozás alatt van.. Megnéztem a DH fiókomban, ott meg azt írja, hogy 8.-án frissült a státusza.. Ami azért fura mert 6.-án lett diákhitel számlám, és azóta is azt írja ki, hogy “diákhitel számla megnyitása folyamatban”.. Nem értem :/
2023. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekemis 8.-dikan

Tegnap vasarnap volt biztos nem kerdeztek le hajnalban

2023. szept. 11. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!