Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy friss vállalkozásom,...

Van egy friss vállalkozásom, mellette egyetemista vagyok. Tudok bárhogyan 3 millió ft hitelt felvenni autóra?

Figyelt kérdés

Márciusban indítottam a vállalkozásom, oktatással foglalkozok és van rà kereslet szerencsére!


Jelenleg Budapesten lakok albérletben, ami havi 150 ezer ft rezsivel.

Ez egyáltalán nem terhel meg, de mellette tartok fenn autót is, ami viszont elég költséges.

1 évre tervezek passzíválni, így semmi értelme az albérletnek, plusz a szüleim is 20 percre laknak az egyetemtől, viszont a drága üzemanyag és parkolás miatt döntöttem 1 éve az albérlet mellett.


Arra jutottam, ha eladom a mostani autóm, és teszek mellé 3 millió forintot, akkor tudnék venni egy elektromosat, amit otthon töltve kb 2.000ft-ból feltöltöm, és bemegyek 2x oda-vissza a városba.

A zöld rendszám miatt pedig ingyen tudok parkolni bárhol!


A szüleimnél ingyen tudnék lakni, és a töltésért sem kérnének pénzt, ez biztos.


Így nekem maradna havi szinten 250-300 ezer ft-om, ami mehetne a törlesztőbe.


Jelenleg a vállalkozásom hozott havi 600 ezer ft profitot, közel 2 millió tiszta profitom volt már 3 hónap alatt, így nem okozna gondot egy hitel, viszont nem tudom hol tudnék igényelni.


Ötlet? Van esetleg olyan bank, ahol egy 3 hónapos egyéni vállalkozás után kaphatok szabad felhasználású hitelt?


2023. jún. 9. 18:41
 1/10 Fsms ***** válasza:
58%
Inkább használj autó megosztó céget ha csak városban kell jobban jössz ki.
2023. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lilluci27 ***** válasza:
72%
Egy lezárt pénzügyi év kell
2023. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ajánlj már fel vmennyi pénz a szüleidnek, ha már ingyen fogsz lakni náluk. Csak a tisztesség miatt. A 2000-es autófeltöltésben nem hiszek, egy töltés elég lesz a hónapban? Több töltés, Balatonra leruccanni, akkor már nem 2000-et fizetnek a szüleid.
2023. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 tudom hihetetlen számodra, de nem jár ám mindenki a Balatonra.
2023. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Van a családban 4 másik autó, bármikor el tudom kérni, ha hosszabb útra tervezek.

A családom amúgyis segít, mivel még egyetemista vagyok, megtehetik szerencsére, és én viszonzom is bőven, hidd el, és fogom is később, de nem erre irányult a kérdésem…

2023. jún. 9. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:

3. vok

Rendben, megnyugodtam.:)

2023. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit csinál a cég egyébként? Hányan dolgoztok benne?
2023. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én egyedül, és oktatok csoportokat szóban.
2023. jún. 10. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
8: És egyéni oktatásból ilyen nagy bevételed van?..:-o Mit oktatsz, ami ilyen klasszul hoz?
2023. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Leghamarabb 2025 januárban leszel hitelképes. A lezárt üzleti év január 1-től december 31-ig tart.


Kivéve, ha közben szerzel klasszikus munkaviszonyt, ott 3 hónap és próbaidő lejárta után már esélyes.

2023. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!