Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitelesek küldenek levelet?

Diákhitelesek küldenek levelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Vettem fel hitelt, de a szüleimnek nem akarom elmondani, viszont egy lakcímen lakunk.. Ugye nem küldik ki levélben a hiteltartozásom vagy bármit ami ezzel kapcsolatos? Aki vett már fel hitelt az kapott levelet? vagy csak az app-ban vannak infók erről?



2023. szept. 4. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Kapni fogsz levelet sajnos.
2023. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mikor és miről? Csak most kötöttem meg a szerződést.. azt elküldték pdf-ként. Vagy csak akkor kapok papírt ha befejeztem az egyetemet és már fizetnem kell?
2023. szept. 4. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden év végén kapok egy összesítőt.
2023. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tanév végén vagy rendes év végén? Azon kívül nem kaptál soha?
2023. szept. 4. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Postán tudsz megrendelni utánküldést, 2500 Ft / hónap egy másik címre ha pl. kollégista vagy / albérletben laksz.


Szerződéskötés után is küldenek levelet, ill. egyenlegről és következő évi törlesztőrészletről / ha folyosítás alatt vagy akkor arról hogy nem kell még törlesztened.

2023. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5. válaszoló!

Te mikor igényeltél hitelt?

2023. szept. 4. 17:32
 7/10 A kérdező kommentje:
meg én megkaptam a szerződéskötéses dolgot emailben.. Remélem nem küldik ki postán is :/
2023. szept. 4. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Kiküldik postán is, hiába kaptad meg e-mailben, és minden év végén (december) kapsz összesítőt is.
2023. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Kerj a postatol utankuldes, igy a neked erkezo leveleket automatikusan atiranyitjak mas cimre... es kesobb, a fiokodban allitsd at a levelezesi cimedet (ertesitesi cim). Valamint ha van ilyen lehetoseg, akkor jelold be az elektronikus kapcsolattartast.
2023. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Én a diákhitel direkt felületen elektronikus leveleket kapok. A felületen van is ilyen beállítás hogy postán vagy elektronikusan kéred. Nekem az elmúlt 2 évben sose kaptam a Diákhitel1-ért levelet postán, csak a Diákhitel Plusz évvégi egyenlegről, az meg ugyebár nem a Direkt fiókomban található meg
2023. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!