Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elhagytam a bankkártyám, így...

Elhagytam a bankkártyám, így persze tiltattam! A kérdés az lenne, hogy mennyibe kerül egy új igénylése? Mennyi idő múlva jön meg az új?A régi takarekos bankrol van szó! De most már Mbh bank lett! és változik e szamlaszamom?

Figyelt kérdés
Aki tud kérem segítsen!Arra megy szinte minden pénzem! Szólnom kell e esetleg ha változik a szamlaszamom???? Net bankom is volt, szólnom kell e, hogy azt már nem szeretném???

#bankkártya #Újra igénylés
2023. szept. 8. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Bankártya
Újra igénylés
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A számlaszámod nem érintett a cserében.
2023. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A bankot hívjad fel, haver, ne a GYIKon kérdezgessél ilyeneket

ott korrekt választ adnak az összes kérdésedre.

2023. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezeket az infókat miért tudná itt jobban bárki, mint a bankod ügyfélszolgálata?
2023. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert talán, már járt így valaki! És tudja!
2023. szept. 8. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor varj egy jo par napot vagy hetet, amig veletlenul valaki ideteved, aki jobban tudja, mint a bank!
2023. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!