Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvehetek hitelt 1 hónap...

Felvehetek hitelt 1 hónap munka után?

Figyelt kérdés

Jelenleg a nettó bevételem 288, de van valami, amire vágyok egy ideje.


Pontosabban emagon láttam, hogy részletfizetéssel is lehet fizetni és 0 thm-mel egész mesés, de nem tudom, hogy pontosan hogy működik.


Megjegyzem, hogy 18 éves vagyok és most dolgoztam másfél hónapja így egyáltalán nem vagyok tapasztalt semmi ilyen hasonlóban.



2023. szept. 9. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem. De annyira ostoba csak nem lehetsz magadtól sem, hogy már 1 hónap munka után azzal kezded az életed, hogy eladósodsz egy k#rva PS5-ért. A szüleid is ennyire sikertelenek? Senki nem tanított a pénz kezeléséről?
2023. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha dolgoznál tovább és gyűjtenél rá, meg úgy másra is?

Addig nyújtózkodj amig a takaród ér.

2023. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 3 hónap után szoktak adni. Gondolnak arra, hogy mi van ha lejár a próbaidő és nem foglalkoztatják tovább a munkavállalót.
2023. szept. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Felvehetsz, ha valaki ad. De nem fognak adni és 3 hónap után is csak önrésszel ilyen jövedelem mellett. (Ez azt jelenti, hogy 20-50%-át az eszköznek továbbra is hitel nélkül neked zsebből kell majd megfinanszíroznod)
2023. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!