Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut vagy K&H deviza számla?

Revolut vagy K&H deviza számla?

Figyelt kérdés
Mennék Németbe melózni, it érdemes inkább csináltatni kinti/itthoni használatra + fizetésem arra érkezni meg ilyenek. jelenleg csináltam K&H-ban egy forintos és egy devizás számlát, de eddig nem sok jót tudok elmondani. Meg se lehet különböztetni a 2 kártyát, hogy tudjam melyik a devizás, full ugyan úgy néznek ki az applikáció is egy hulladék, folyamatosan hibát ír ki, nem kapok értesítést ha vásárolok vagy utalnak meg ilyenek. előtte OTP juniorom volt ott ilyen baj nem volt. Revolutról jókat hallak de mennyire merje az ember a fizetését ott tárolni? mennyire tudom használni mik a hátrányai pl nem tudok utalni vele sima kártyára vagy ilyesmi?

2023. szept. 12. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudod csinálni egy Revoluttal, sőt, még többet, olcsóbban, és kényelmesebben. Nem akarok shillelni, de én évek óta kb minden bankolásomat ott intézem, sok milliós összegeket mozgatva, és az egyik cégem is Revo-n bankol, általában 10M feletti készpénz tartalékkal. Én szeretem. Ráadásul magyar bankokhoz képest milliós összeget spórolok évente, a váltogatásaik és kezelési költségeik arcpirítóak.
2023. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!