Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha letiltottam a bankkártyámat...

Ha letiltottam a bankkártyámat és újat szeretnék?

Figyelt kérdés

Ha felhívom az OTP ügyfélszolgálatot, akkor, mi alapján fognak új kártyát csinálni, hogy az eddigi pénz rákerüljön?

Milyen adatokat kell megadni?

Ha bemegyek a bankba, hogy tudom bizonyítani, hogy az az én bankfiokom, ami alapján kéne új kártyát csinálni.



2023. szept. 19. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"mi alapján fognak új kártyát csinálni, hogy az eddigi pénz rákerüljön"


A kártyán nincs pénz. A régin sem volt, s az újon sem lesz.


"hogy tudom bizonyítani, hogy az az én bankfiokom"


Az nem a te bankfiókod, hanem Csányié. Minden bankfiók Csányié.


Amúgy meg a MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt. 8,57 %, T. Rowe Price 5,18 % valamint a Groupama 5,09 % tulajdonrésszel bír.


Ha esetleg van OTP-részvényed, akkor természetesen te is tulajdonos vagy.


Ám, ez semmilyen összefüggésben nincs azzal, hogy új kártyát csináltatsz.

2023. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:
88%

"az eddigi pénz rákerüljön?"

A pénzed a folyószámládon van. A bankkártya csak a folyószámlához kapcsolt eszköz, amivel a folyószámlán levő pénzhez hozzá tudsz férni.

"Ha felhívom az OTP ügyfélszolgálatot, akkor, mi alapján fognak új kártyát csinálni..."

Ha a számlanyitáskor kérted a telefonos ügyintézést, akkor kaptál bejelentkezési azonosítót (ez néha a számlaszám) és jelszót. A jelszó nem azonos a pin kóddal és nem ugyanaz, mint a web-es jelszó.

"Ha bemegyek a bankba, hogy tudom bizonyítani, hogy az az én bankfiokom,..."

Nem a "bankfiókodról" van szó, hanem a folyószámládról. Személyivel, jogosítvánnyal vagy útlevéllel és lakcímkártyával igazolod magad. És az aláírásodnak egyeznie kell a korábban adott mintával.

2023. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Be mész a bankba és majd ott elmondják. Ezt tényleg meg kellett kérdezni ugye?
2023. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!