Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék többet megtudni a...

Senki12345678 kérdése:

Szeretnék többet megtudni a lízingről. (?)

Figyelt kérdés

Párommal gondolkodtunk a lízingen, mivel több jó dolgot is hallottunk róla és szeretnénk kipróbálni az életet egy külön lakásban ketten. Valaki tudna esetleg mesélni erről a dologról, a tapasztalatairól, ha van?

Úgy tudom, hogy a lakás a bank tulajdonában van amíg az adott összeget ki nem fizetjük. De mi van ha nem szeretnénk többet ott lakni? Igazából albéletként szeretnénk használni, mert ez úgy hallottuk kedvezőbb. Tehát nem szeretnénk kifizetni a teljes összeget, ezáltal nem szeretnénk hogy a lakás a mi tulajdonunkban legyen. Tehát arról szeretnék többet tudni, hogy hogy működik, mi van ha már nem szeretnénk többet ott lakni, hogy kell megkötni a szerződést, hol lehet ilyen lakásokat nézegetni akar neten is stb.. mert nem igazán találtam ilyen lakásokat a neten. Köszi a választ!:)



2023. szept. 21. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Azt hiszem olyat kérdezel, ami nincs, de lehet nincs igazam.

Tippem viszont van és elvezet a célhoz, már ha van.

A lakás a bank tulajdonában van ((mint feltételezed), akkor menj be a bankhoz, kérdezd meg, hol vannak ilyen lakások és rögtön rátérhetsz a lizing pénzügyi részére.

2023. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Google-be beírod, hogy lakáslízing és máris okosabb leszel.


"mert ez úgy hallottuk kedvezőbb"


Ezt azért gondold végig, miért adna a bank neked a piaci bérleti díjnál olcsóbban lakást? A bank nem szeretetszolgálat.

2023. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint mondtam beírtam “gugliba”, szimplán kiváncsi voltam hozzá értőbb/tapasztalatbol beszélő emberek véleményére
2023. szept. 21. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme.
2023. szept. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!