Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Másnál sem működik a Webkincstár?

Másnál sem működik a Webkincstár?

Figyelt kérdés
Nem tudok belépni, szeretném tudni hogy csak nálam van-e gond.

2023. szept. 23. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Webkincstár elég egy ramaty informatikailag. Nálam gyakori hogy nem tudok belépni. De olyan is előfordult már, hogy egy tranzakció nem valósult meg. Kifizetettem kártyával, a pénzt levonta, majd az állampapír még se lett az enyém.

E-személyivel egyáltalán nem tudok belépni.

2023. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem érkezik meg az SMS a belépéshez tegnap óta. Érdekelne, hogy más is tapasztalja-e a hibát. Nincs semmi hivatalos közlemény...
2023. szept. 23. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez is elő szokott fordulni. Van hogy nem jön SMS, van hogy 5 perc múlva jön csak meg.
2023. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krwkco ***** válasza:
100%

"Másnál sem működik a Webkincstár?"

Most nálam működik. Be tudtam lépni. 1 másodperc alatt jött az SMS.

2023. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi már nekem is működik. Jött 6 SMS egyszerre, mivel tegnap este óta próbálkoztam a belépéssel.
2023. szept. 23. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Az gondolom nem zavar, hogy előre beharangozott karbantartás volt, mint ahogy a mai nap is várható "2023. szeptember 23. napján (szombat) 16:00 és 2023. szeptember 24. napján 02:00 között".


Remélem nem fogod majd holnap megint megkérdezni, mint ahogy az elmúlt 10 karbantartási napon is megtetted, köszönöm!

2023. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Nem tudom hol volt ez beharangozva, amit írsz az későbbre vonatkozik.
2023. szept. 23. 15:32
 8/9 krwkco ***** válasza:
78%

#6

"Remélem nem fogod majd holnap megint megkérdezni, mint ahogy az elmúlt 10 karbantartási napon is megtetted, köszönöm!"

Érthető, hogy a kérdező nem böngészi a karbantartásról szóló üzeneteket és főleg nem vezet róluk feljegyzést. (Ha nem tud bejelentkezni, nem látja hogy mikorra van kiírva üzemszünet.)

Egy ügyfélbarát honlaptól elvárható lenne, hogy ilyenkor az jelenjen meg: "Elnézését kérjük. Jelenleg karbantartás miatt a webkincstár nem elérhető. A várható vége:..."

Szóval felesleges volt a kérdezőt leoltani. :-(

2023. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A korábbi üzenetek között sem láttam semmit a tegnap esti leállásról.
2023. szept. 23. 15:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!