Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya törlesztés mikor...

Hitelkártya törlesztés mikor íródik jóvá?

Figyelt kérdés

OTP Hitelkártyám van, de a szerződésekben sehol nem találok információt arra vonatkozóan, hogy amennyiben beutalok pénzt, akkor az mikor íródik jóvá. Valószínűleg benne van valahol, de nem találom, annyi dokumentum van ilyenkor..

Megfigyelést sem tudtam levonni, mert teljesen random az egész. Beutalok pénzt, néha másnap már rajta van, de néha csak túlfizetési egyenlegként tengődik akár napokig. Valamikor csak egy része kerül jóváírásra, a többi később, hiába egy összeg volt a beutalás.

Lehet erről tudni valamit, hogy mi a rendszer ebben?


2023. szept. 25. 10:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2023. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:
100%

" néha csak túlfizetési egyenlegként tengődik akár napokig"

Nem lehet, hogy itt a gond? És nem kellene túlfizetned?

Nekem Raiff és K&H hitelkártyám van. Azokon azonnal jóváíródik az egyenlegben. Legfeljebb néhány napig szerepel a könyvelésre várók között, de költeni azonnal lehet.

Valamelyik nap hétvégén akartam hitelkártya törlesztéssel befizetni. Azt nem engedte az applikáció. De a sima utalás a kártyához tartozó bankszámlaszámra azonnal átment.

2023. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
OTPseknek mindig is a bankváltást ajánlottam, több rossz tapasztalat után; ezek a posztok mindig csak megerősítenek ebben...
2023. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!