Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gránit bank Diákhitel számla jó?

Gránit bank Diákhitel számla jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék diákhitel számlát nyitni. Eddig a Gránit bank Diákhitel számláját látom a legjobbnak. Gránit bank Diákszámla ajánlókódot szeretnék kérni.



2023. okt. 10. 08:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítseget előre is!
2023. okt. 10. 08:58
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nemigazán. Sőt, igazán nem, tekintve, hogy nincs személyes ügyintézés. Az Erste diákszámla jelenleg a piacvezető. Nézz utána. Ha gondolod, nagyon szívesen segítek, írj rám.
2023. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Gránit félévente 4%-ot jóváír, tehát az 30000 Ft is lehet, ráadásul a számlanyitás is 30000 ft-ot ad, míg az Erste csak a számlanyitásnál ad ennyit. A személyes ügyintézés szerintem hülyeség, tök fölösleges, online is meg lehet oldani mindent. Az Erste szerintem nem ad kamatot, de a Gránit már ha csak a számlán tartod is ad 8% EBKM-et (habár adózni kell a kamat után). Szerintem 1000-szer inkább Gránit, mint Erste.
nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!