Netbankot mentem nyitni kaptam is ket lapot, de a netbank ker egy azonositot meg egy jelszavat…a jelszavat honnan szuljem elo???amikor soha nem volt es most se kaptam jelszavat se emailbe se sms be se a lapon nincs, a lapon egy ugyfelazonosito van

Figyelt kérdés
Es mas nincs semmi a lapon… hovy jelwntkezzek be igy?

2023. okt. 10. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen bank?
2023. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig ott kell lenni az azonosítónak.Meg kell a jelszó+ az sms ben kspott egyszeri kód.
2023. okt. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:
0%

"hogy jelentkezzek be igy?"

Az "Elfelejtett jelszó"-t próbáltad már?

2023. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből tényleg maximum akkor tud valaki segíteni ha megmondod, hogy melyik bank.
2023. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 okostojás.Az azonosítót nem tudja,nem a jelszót.🤦Amugy hívd fel a bankot.
2023. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:
63%

#5

"okostojás. Az azonosítót nem tudja,nem a jelszót."

Azért nálad okosabb vagyok... Ismerem a nyomtatott betűket és tudok olvasni:

"a netbank ker egy azonositot meg egy jelszavat…a jelszavat honnan szuljem elo???amikor soha nem volt es most se kaptam jelszavat se emailbe se sms be se a lapon nincs, a lapon egy ugyfelazonosito van"

:-)

2023. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!