Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy van ez az állampapír dolog?

Hogy van ez az állampapír dolog?

Figyelt kérdés
Van ez a nagyon magas kamatot fizető papír. Most ezt 1 hétig lehet még venni elvileg? És utána csak 9 szazalekosa következő? Vagy hogy van ez? Vagy ha most ezt a magas kamatot fizetőt még 1 hétig megveszen akkor az utána meddig fizeti a nagy kamatot? Vagy ennek a "jólétnek vége"?
nov. 24. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Ó, ez nagyon egyszerű.


Ez egészen pontosan úgy van, hogy ha lehajolnál a sárban csillogó ötforintosért, akkor ez a te pályád. Ennyire egyszerű.


“nagyon magas kamatot fizető papír”


Ha nagyon akkor magas kamatot fizet, az engem is érdekelne. Melyikre gondolsz pontosan?

nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
nem 1 hétig lehet venni, hanem míg el nem fogy.
nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krwkco ***** válasza:
59%

"...az utána meddig fizeti a nagy kamatot?"

Nov. 29 a határidő, amíg még forgalmazzák a 2033/i-t. Ami kevesebb, mint egy hét. Ha elfogy a keret, akkor korábban is előfordulhat, hogy nem tudsz venni.

Ha sikerül venned ebből a PMÁP-ból, akkor a lejáratig, vagyis 2033-ig az állam szavatolja a feltételekben szereplő kamatfizetést.

Vagyis a kamatforduló előtti év inflációja+0,25%. Pl. 2024. január 21-től egy évig várhatóan 18%.

nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Melyik “nagyon magas kamatot fizető papírra” gondolsz? Engem is érdekelne.


Én nem találtam még olyat sem, amelyik egy szutyok 20 %-ot fizetne.

nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
#6 - Köszönjük, Emese.
nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!