Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fel tudjuk venni a babavarot?

Fel tudjuk venni a babavarot?

Figyelt kérdés

A ferjem a volt felesegevel felvette a babavarot, elvaltak, nem fizettek vissza, en most uj hazastarskent harmadikkent vagyok benne, de ok maradtak ados es adostars. Olyan kerdesem van, hogyha mi ezt most vegtorlesztenenk, kesobb fel lehetne ujra venni a hitelt egy masik banknal?

Vagy ez az uj lehetoseg, hogy elvaltak is ujra felvehetik, ez mashogy mukodik? Nem tudom mi a pontos szabaly.


2023. nov. 29. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, szerencsere.


De mibol akarod vegtorleszteni?

2023. nov. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mibol, penzbol. Az volt az otletem, hogy szemelyi kolcsonbol lehetne vegtorleszteni, a maradekbol kifizetnenk a ferjem szemelyi kolcsonet. Aztan az en bankomnal hitelkivaltassal felvennenk. Igy havonta 70ezerrel kevesebbet fizetnenk hitelre. Nem mindegy, hogy 250 vagy 320ezer megy havonta hitelekre.
2023. nov. 30. 07:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora bered van? Mennyi van a babavarobol?


Tehat ha jol ertem a te felvett szemelyi kolcsonod ol akarod visszafizetni a ferjed masik felesegevel kozosen felvett babavarojat, hogy aztan felvegyetek kozosen a babavarot hogy abbol kivaltsatok a szemelyi kolcsonod?

2023. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

8 millio van meg hatra. A jovedelmunk havonta ugy kb 840ezer Ft.

A ferjem venne fel a nagyobb osszegu szemelyi kolcsont, hogy abbol az exevel kozos babavarot plusz az o ket kisebb szemelyi kolcsonet vegtorlesszuk. Aztan felvennenk mi a babavarot, hogy abbol az en szemelyi kolcsonomet vegtorlesszuk, es a maradek kb 3 milliot kapnank meg. Igy a jelenlegi 4 hitelbol 2 maradna.

De ha mi nem tudjuk felvenni, akkor ertelemszeruen ez nem jarhato ut.

2023. nov. 30. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!