Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut számlára hogyan lehet...

Revolut számlára hogyan lehet utalni?

Figyelt kérdés
Létrehoztam a Revolut számlámat, de nem tudom hogyan kell rá utalni. Nem is találok számlaszámot. MBH banknál vagyok, ha ez számít valamit.

dec. 4. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy, mint bármilyen más számlaszámra. A Revolut számládnak van egy litván bankszámlaszáma, ami bal felüli menüben az accounts menüpontban találsz.


De revolutot teljesen ingyen fel lehet tölteni bármilyen bankkártyáról. Ez nem csak ingyenes de azonnali is.

dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A Revolutnak nem találok számlaszámot, nálam csak egy IBAN-szám van, de abban betűk is vannak, az MBH csak számot enged beírni az utalásba.
dec. 4. 17:51
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresd eng a kartyas lehetoseget, topup-old
dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Engem továbbra is az érdekelne, hogyan lehet ÁTUTALNI BANKSZÁMLÁRÓL. Nem a kártya.
dec. 4. 18:02
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az IBAN a nemzetközi számlaszám (International Bank Account Number). A Revolutnak NINCS magyar bankszámlaszáma évek óta, úgyhogy ahogy mondtam, csak a litvánra tudsz utalni.
dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó, és oda hogy? Mint mondtam, az IBAN betűt is tartalmaz, az MBH-nál betűt nem enged megadni bankszámlaszámban.
dec. 4. 18:10
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A Wise-zal lehet jobban jártál volna,

annak magyar számlaszáma van.

dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
6# kezd deviza átutalásként, hiszen külföldre utalsz ...
dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Semmi ertelme a magyar bankszamladrol utalni revolutra. Mert van koltsege es lassu.

A kartyas top up viszont azonnali es ingyenes.


De te a fizetesed akarod odakerni ugye mert revon nem vonnak le havi 1000ftot.. masik kerdesednel mar valaszoltunk.

dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Leírták neked, hogyan tudod ingyenesen megoldani... De ragaszkodsz az utalashoz....
dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!