Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankkártyám márciusban...

A bankkártyám márciusban lejárt (lassan egy éve), nem kaptam újat, de az éves kártyahasználati díjat levonták. Ez normális? Miért nem küldtek másikat?

Figyelt kérdés
MBH Banknál vagyok (sajnos!), lassan egy éve lejárt a kártyám (03/23), használva sem volt soha, mégis levontak majdnem 10 ezer forintot kártyahasználati díj jogcímen. Ez mégis micsoda? És főleg miért nem küldtek új kártyát?

dec. 5. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de a banknál kellene megkérdezned. Bár én másik banknál vagyok, de a lejárat előtt mindig érkezik az új kártya.
dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt a bankod ügyfélszolgálata szerinted?
dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kiküldték a megadott címedre, csak nem jutott el hozzád. Helyedben már márciusban utána jártam volna, mert ha rossz kezekbe került könnyen visszaélhetnek vele.


Mivel a csomagodhoz jár bankkártya, így éves kartyadijat vonnak le. Teljesen független attól, hogy mennyit használod.

dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sem normalis. En Erste-nel vagyok,Hollandiaban elek, de a lejarat elott meg oda is kikuldik.
dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!