Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Csok pluszt konkrét házra...

A Csok pluszt konkrét házra lehet majd felvenni? Az eddigiekben l, hogy müködött ez az egész?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy mondjuk tegyük fel amit én kinézek házat 40M. Van 20 millióm, akkor én elmegyek a bankba, hogy kellene a csok plussz, mert találtam egy házat 40-ért addig a tulajdonos az vár ám amíg elbírálják a kérelmemet? Mi van ha meg se kapom?


Nem lehet ugymond előre konkrét ház/lakás nélkül megigényelni és utána ha már nálam van a pénz akkor nézelődni?



dec. 6. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A CSOK PLusz egy jelzáloghitel, kifejezetten csak konkrét lakás megvásárlására lehet megigényelni és csak akkor nyújthatod be a kérelmet, ha már Adásvételiztél. Természetesen, mint eddig is, kérhetsz előminősítét a hitelképességedre, kérhetsz előzetes értékbecslést is, ha problémásnak tűnik az ingatlan, tehát van lehetőség kizárni a kockázatokat.
dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!