Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rengeteg aprópénzt betudok...

Rengeteg aprópénzt betudok váltani papírpénzr vagy a bankszámlámra tudják utalni?

Figyelt kérdés
Összegyűlt doboz mennyiségnyi aprópénzem (leginkább 5, 10, 20 forintos) és nem tudom hogyan szakszerű beváltani.
dec. 13. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Patikákban és trafikokban örülnek neki és hálásak neked, ha beviszed. Sőt, benzinkutaknál is ez a helyzet.
dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Pl érdemes postán befizetni vele csekkeket, ilyenkor a rolni szabályok szerint kell típusonként papírba tekerni őket, adott darabszámban, ráírni a nevet, összeget, stb, és azzal tudsz fizetni.

[link]

dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Használd el automatákba.
dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én spárban az onkiszolgáló kasszanal fizettem vele.
dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Spar vagy Tesco önkiszolgáló kasszái jók lennének, de piszok lassan nyelik el a sok aprót egyesével.

Postán lenne a legjobb, ha szoktál időnként postai csekket befizetni.


És ne rollnizd meg magadtól meg semmi ilyen, ugyanis meg akarják számolni természetesen! Ők rollnizzák be egy mennyiség felett.

dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!