Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy ilyen hitelnél mi számít...

Egy ilyen hitelnél mi számít ingatlannak?

Figyelt kérdés

[link]



Ha külterületen van egy présházam akkor már kaphatok ilyen hitelt?


dec. 16. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Végig kellett volna csak olvasni a cikket, tudom hosszú, majdnem fél oldal.


„a lakhatás feltételeinek megfelelő, az ingatlan-nyilvántartásban lakóház vagy lakás megnevezéssel nyilvántartott, vagy ilyenként feltüntetésre váró ingatlan a hozzá tartozó földrészlettel.”

dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lakásvásárlási kölcsönnél az elsődleges tárgyi fedezet a vásárolt lakóingatlanra bejegyzett jelzálogjog. A présházadat legfeljebb kiegészítő biztosítékként vennék figyelembe, ha úgy ítélnék meg, hogy többlet fedezetre is szükségük van.


Ha meg a le nem írt szándékaid között az szerepel, hogy valójában nem lakásra kell a banki kölcsön, hanem másra, amit úgysem árulsz el, akkor felejtős az egész buli. Épeszű bank ma Magyarországon nem nyújt olyan hossző lejáratú szabad felhasználású kölcsönt, aminek a fedezete egy ingatlan, pl. fasza présház.

dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettest nem igazán tudom értelmezni, de marha fáradt vagyok. Első kielégítő választ adott
dec. 16. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
olvasd el pihenten.
dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!