Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor kapom vissza a pénzemet?

Mikor kapom vissza a pénzemet?

Figyelt kérdés
Múlt pénteken pénzt akartam tölteni a kártyámra az ATM-nél, de hibát jelzett a gép, és csak a kártyámat kaptam meg, a pénzt se nem adta ki se nem utalta ki. Felhívtam az ügyintézőt rögtön ott helyben, minden rendben ment, és azt mondta, hogy a következő alkalommal mikor ürítik az automatát, majd kiutalja nekem a bank. De most eszembe jutott, hogy volt ott kettő pasi miközben telefonáltam, akik az ATM-el ügyködtek, még a gépszámot meg is kérdezem tőlük mert kérte az ügyintéző. Akkor én hülye arra gondoltam, hogy jaj biztos nem én vagyok az első, és szerelik. Aztán most jutott eszembe, hogy hát basszus, biztos ürítették az automatát. De akkor a bent ragadt pénzemet is kiszedték, viszont a kérés/hiba bejelentés az ügyintéző részéről meg utána, vagy hát kb egy időben érkezett, ergo a következő ürítésnél hiába keresik. Mondanom sem kell, pénz sehol azóta se... Szerintetek ezt már megette a fene? Vagy adjak neki még pár napot, hátha?

dec. 18. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Hogyne, ingyenpénz a banknak.
dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd mielőbb a problémát, bajod nem lehet belőle. Te is megnyugszol és a pénzt is visszakapod.
dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A banknak jelezd, minél hamarabb, lehetőleg írásban is.
dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most jött meg a kártyámra az összeg. Akkor csak én aggódtam túl. Köszönöm a válaszokat!
dec. 18. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
No, jól van.
dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!