Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kapom vissza a pénzemet...

Hogyan kapom vissza a pénzemet, ha eltévesztettem a címzett bankszámlaszámot, és egy másik számlaszámra utaltam a pénzemet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pénzküldő bankot és a fogadót is rögtön felhívnám infóért ...
2018. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet eltéveszteni. Olyan a formátuma hogy szinte lehetetlen véletlenül egy másik létező számlát megadni. Nem telefonszám hogy egy számjegyet elrontasz és mást hívsz
2018. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszapattan, olyan infóval, hogy a kért tranzakciót nem sikerült végrehajtani. Én is elírtam egyszer valamit, visszajött.
2018. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ha mégis elment valakinek akkor nehéz lesz visszakapni. Cég által félreutalt fizetést már könnyebb. Két magánszemély között az a nehéz - a legutolsó infóim szerint - hogy azt odaadtad ha félre/neki utaltad. Átadásnak számít sajnos. Bár a bankok mindent megtesznek és segítőkészek ilyen esetben, de sok múlik azok akihez ment a pénz. Menj be sürgősen a bankba és beszélj a fiókvezetővel személyesen.
2018. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és ha kitöltötted az utalás célja kinek stb az segíthet. Mert az utalást egyértelműsíti.
2018. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!