Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál vagy? Milyen...

Melyik banknál vagy? Milyen banki szolgáltatásokat veszel igénybe és mennyire vagy vele megelégedve?

Figyelt kérdés
dec. 23. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
MBH. Csak a fizumat kapom oda meg van egy bankkártyám amivel vásárolok, ennyi.
dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Otp - folyószámla + sms: ez szerintem ok, nagyon gyorsan értesít

Erste - Tbsz + bróker + befektetési tanácsadó => A TBSZ szerintem nem rossz, bár állítólag drága, a bróker mondott már jó tippet, de szerintem elég sokszor nem azt nézi, hogy én mit akarok, hanem ő ezt akarja eladni és arra néz, befektetési tanácsadó csak erste alapot tud ajánlani, a mienk azt jól csinálja

Revolut - okosórás fizetés, internetes fizetés egyszer használatos kártya miatt

Unicredit - hitel

dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt Takarékbank, jelenleg MBH.

Fizum megy oda, és van egy bankkártyám, amivel vásárolni szoktam. A banki csomaggal elégedett vagyok, mert ha 180 ezer megy havonta egy összegben rá munkabérként, és legalább 5 tranzakcióval 50 ezret költök róla havonta, akkor jószerivel minden ingyen van 254 forint banki (forgalomfüggő) havi díjért cserébe. Azt az 50 ezret nem nehéz manapság teljesíteni...

Ezen kívül az online felületet használom utalásra. Nem kérek SMS értesítéseket és semmi hasonlóra nincs szükségem.

dec. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!